DYSTRYBUCJA

Sprzedajemy roboty serii Universal Robots oraz Hanwha Robotics. Dobieramy urządzenia peryferyjne i dodatkowe elementy bezpieczeństwa.

INTEGRACJA

Programujemy roboty UR i HCR pod konkretne stanowiska produkcyjne i integrujemy pod nowe oraz istniejące aplikacje.

WSPARCIE TECHNICZNE

Doradzamy w zakresie obsługi i instalacji robotów, a także z zakresu analizy błędów i integracji z dodatkowymi akcesoriami.

DYSTRYBUCJA ROBOTÓW SERII HCR / UR

Roboty współpracujące to zwiększone możliwości rozwoju firmy bez względu na jej wielkość. Zajmujemy się sprzedażą robotów współpracujących, które wspomagają operatorów w procesach produkcyjnych lub mogą samodzielnie obsługiwać procesy produkcyjne.

Zaletą stosowania cobotów jest ich elastyczność, która pozwala na szybkie dostosowanie robota do zmiennych procesów przemysłowych. Po zakończeniu produkcji można przemieścić i przystosować cobota do nowego procesu. W naszej ofercie znajdują się roboty dwóch globalnych producentów Universal Robots oraz Hanwha Robotics.

Zaproponujemy Państwu odpowiedniego robota współpracującego dostosowanego do wymagań i potrzeb.

PROGRAMOWANIE I INTEGRACJA

Programujemy coboty serii UR i serii HCR. Dostosowujemy programy cobotów do Państwa wymagań, potrzeb i sugestii. Integrujemy również roboty współpracujące z istniejącymi już procesami produkcyjnymi, liniami technologicznymi, maszynami, czy urządzeniami. Pomagamy analizować procesy produkcyjne w celu optymalizacji produkcji z wykorzystaniem robotów współpracujących. 

Działamy z przekonaniem, iż istotą dobrze wykonanej aplikacji jest przewidywanie wszystkich sytuacji w procesie produkcyjnym, ocena ryzyka oraz reakcja na potrzeby klienta.

WSPARCIE TECHNICZNE

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne dotyczące cobotów Universal Robots oraz Hanwha Robotics. Nasza wiedza techniczna i doświadczenie dotyczące robotów współpracujących pozwala na wsparcie klientów w procesie doboru odpowiedniego produktu do aplikacji. 

Podczas analizy procesów produkcyjnych pomagamy klientom w dostrzeżeniu potencjału robotyzacji oraz korzyści wynikających z zastosowania robotów współpracujących, które mogą wspomóc operatora w produkcji lub całkowicie go zastąpić w procesach zautomatyzowanych.